| Munteanu_Ciprian_1990 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am dezinstalat Google Play din greseala, iar cand l-am reinstalat imi spune ca nu se poate stablili o conexiune de date sigura la server. Mi-am resetat telul si tot nu merge. Va rog sa ma ajutati fiindca nu mai merg multe aplicatii, jocuri, cum ar fi Youtube.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Era preinstalat din fabrica? Cum ai reusit? Ca, de obicei, nu poate fi dezinstalat.

| Munteanu_Ciprian_1990 explică (pentru darrio2007):

Cu Lucky Patcher

| Munteanu_Ciprian_1990 explică (pentru Munteanu_Ciprian_1990):

E nevoie sa il duc la reparatii?

| Munteanu_Ciprian_1990 explică (pentru darrio2007):

E nevoi sa il duc la reparatii?

| darrio2007 a răspuns (pentru Munteanu_Ciprian_1990):

Din cate se pare, da.

6 răspunsuri:
| Munteanu_Ciprian_1990 explică:

Este nevoie sa il duc la reparatii? Sper ca nu. As vrea sa ma ajutati

| Munteanu_Ciprian_1990 explică:

E nevoie sa il duc la reparatii? SPER CA NUU. VA ROOG SAA GASIITI O SOLUUTIEE