| swordfish a întrebat:

Am si eu un laptop Asus X52J si pe mine ma tina bateria cam 1 ora si 20 - 50 min, are baterie in 6 celule. Mai are cineva acest fel de laptop si daca da cam cat tine bateria?

2 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

E destul de bun... obbaterie noua tine 2 ore

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Depinde cat de vechi e laptopul, bateria isi pierde din durata de viata dupa fiecare ciclu de reincarcare. Laptopurile Asus de obicei tin 2-3 ore, incearca programul asta pentru testarea bateriei: http://www.batteryeater.com/......nload.html