| Ionutpopescu10 a întrebat:

am si eu un nokia e71 si astazi m-am uitat putin peste softul lui si am gasit ca are un soft mai vechi (275.02) si as vrea sa fac update la soft cu pc suite sau ovi suite.

Atunci cand conectez telefonul la pc imi apar 4 variante:

-Mass storage

-Webcam

-COM port

-PictBridge

Imi puteti spune ce sa aleg daca stiti un program mai bun puteti sa-mi ziceti

sau sa ma ajutati pls

1 răspuns:
| dotr a răspuns:

Se conecteaza pe com port, cu Nokia Suite (Tools>Software update).
Dar, din ce vad aici... al tau este o copie, nu un N71 original (Nokia e71 nu are webcam pentru pc...)

Bafta!