| DanutzZz1996 a întrebat:

Am si eu un telefon ZTE Racer 2 dar nu imi merge jocuri pe el , am incercat sa descarc dar nu imi merg si care merg sacadeaza straight face. Cred ca telefonul nu e facut pentru jocuri! Daca stie cineva un site sau de unde pot face rost va rog sa imi spuneti . Multumesc anticipat!
P.S. : Android market am incercat si acolo nu imi merge nimic doar aplicatii!

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Am si eu unul zte 545 cam asa ceva si nu imi merge sa bag jocuri asa sunt ele. Funda?

1 răspuns:
| Alex_Adi_1990 a răspuns:

Slutare am si eu acelasi telefon dar mie imi merg jocurile, depinde de aplicatii androidul poate este prea mic pentru aplicatie!