| Bogdan2111s a întrebat:

am un Acer Aspire 5737Z si un televizor Samsung 40H6240 am downloadat un film 3D si nu stiu cum sa il vad de pe pc pe televizor. Care se pricepe sa lase id ca il contactez eu mersi.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pc-ul se poate conecta la tv cu un cablu HDMI dar daca va merge filmul 3D de pe pc asta nu-ti pot spune...
Daca tv-ul citeste filmele de pe stick sau HDD atunci pune filmul pe unul din astea si iti va merge garantat! Bafta!

| Zarul a răspuns:

Mucalau_bogdan