| Andrei2023 a întrebat:

Am un calculator nou are memorie mare si este ff bun dar, am o singura problema la el, si anume nu imi merge messul nou nici anumite jocuri.Se instaleaza si imi da eroare.Pot face altceva in afara de sa imi reinstalez windows?

Răspuns Câştigător
| deadlykiss a răspuns:

Cel mai probabil nu. Reinstaleaza-l si eventual incearca altul.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca poti face. Apeleaza la cineva care are habar sa te rezolve prin TeamViewer sau la fata locului. Probabil nu ai update-urile facute si iti lipseste vreo dependinta. CE eroare iti da, exact?

| gelu1970 a răspuns:

KodrutZ cred ca ti-a dat raspunsul

| Andrei2023 explică (pentru KodrutZ):

Nu stiu exact.In rest merge tot si merge bine dar anumite jocuri si alt mess in afara de cel pe care il am acum nu merge...

| KodrutZ a răspuns (pentru Andrei2023):

Cum adica "nu stiu exact"? Da' e in chineza eroarea sau ce?

| Andrei2023 explică (pentru KodrutZ):

Nu e in chineza e in engleza dar nu m-am gandit sa o notez sau sa o retin...

| KodrutZ a răspuns (pentru Andrei2023):

Bravos. Data viitoare gindeste-te. Cel mai simplu ar fi sa faci un screenshot.