| Georgy_2066 a întrebat:

Cum sa imi reinstalez >messul?:"

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Il dezinstalez din control planel.add ore remove programs.sau scrii pe google varianta de mess care vrei si ii sai instalhappy

| alexa007 a răspuns:

Intri pe pagina de yahoo(yahoo.com) dai la messenger(este in partea stanga putin mai jos in lista aceea) apoi dai download now sh cred ca te descurci de aiciwinkingdaca nu imi spui si te ajut iar>big grin

| Emma a răspuns:

Dai la start. te duci undeva in dreapta unde scrie control panel[daca e in engleza] sau panou de control, dai click si ti apare o lista cu mai multe optiuni... dai la add or remove programs[adauga sau dezinstaleaza programe, cam asa cevabig grin] si gasesti acolo toate programele instalate in pc.cauti messul si`l dezinstalezi dand click pe change/remove si apoi instalezi messul pe care il descarci de pe net[asta e simplu]daca nu te descurci da`mi add just_love06
Sper ca te-am ajutat! fundita?