| lavygirl94 a întrebat:

Buna tuturor ce mai faceti? apelez din nou la voi am o problema cu messu cand intru pe el are niste culori spalacite care imi afecteaza si calculatorul nu pot vedea imagini bine si spui ca am turnat apa pe calculator am incercat si sa schimb contrastu am dezinstalat si instalat din nou messul si tot nu merge bine ce-i de facut in afara de schimbat windows-ul? ajutor! mersi!

2 răspunsuri:
| bobo404 a răspuns:

Nu stiu, cam nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa instalezi iar windows-ul si sa il formatezi ca nu merge alfel