| anonim_4396 a întrebat:

am un calculator si cand vreau sa instalez ceva pe el merge dar dupa ce ii dau restart sau il inchid acel program se sterge si ramane fisierele care au fost pe el de cand erau ce sa fac? este un program care sterge fisierele noi instalate?

2 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

Trebuie sa schimbi windovsul))

| horia2012 a răspuns:

Daca nu esti singurul care foloseste Pc-ul, poate ti-a instalat un program care se numeste "Deep Freeze". programul asta te lasa sa instalezi, dar la Restart, Oprit/Pornit, sterge tot ce ai instalat. Pentru protectie.
Daca folosesti Pc-ul numai tu, ori ai instalat tu ceva fara sa stii, ori ai probleme cu Windows-ul.