| mausel97 a întrebat:

.. Vreau sa instalez Samsung kies, dar imi cere Win xp SP3 si eu nul am, daca dau uptate la Microsoft imi sterge fisierele din calculator?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Un update NU iti sterge nimic deoarece nu este upgrade (tregere la o nou versiune) deci aplica fara probleme, este bine sa folosesti Acronis si sa faci un full backup la toata partitia C pentru a preveni pierderea si pe viitor sau distrugerea xp ului tau.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi face update liniştit că NU îţi şterge nimic din calculator.