| SoferTir a întrebat:

Ieri mi s-a ars sursa la calculator si vreau sa o schimb. Daca montez alta imi raman toate fisierele care erau in calculator, sau se sterge tot?
Ca eu am un joc care mi l-a dat un prieten si nu il mai are si nu vreau sa mi se sterga.

1 răspuns:
| crissa_2815 a răspuns:

Bunahappy.mi s-a intamplat si mie acum cateva luni sa mi se arda sursa,deci, se sterge tot din calculator, daca vrei sa pastrezi ceva[de exemplu acel joc de care spui tu] te sfatuiesc sa iti pui tot ce iti este tie necesar pe niste CD-uri/DVD-uri.

Bafta!