| MirceaRadu21 a întrebat:

Am un GPS serioux urbanpilot q550t2 si am nevoie de actualizare harta si nu stiu cum sa fac si mai ales de unde sa descarc harta, imi poate spune cineva cum se actualizeaza si de unde sa descarc tot ce imi trebuie? dau funda!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Instructiuni de la producator:
http://www.serioux.ro/......ti-GPS.pdf

| MirceaRadu21 explică:

Am intrat pe link-ul asta dar eu pe GPS nu am softul de navigare care imi spun ei si nu gasesc cheia de licenta. eu merg pe primo2 ca si soft si mai are IGO8 asa l-am cumparat dar doar in primo ruleaza si nu acum imi cere actualizare si nu stiu cum...