| thedarkangel94 a întrebat:

am un HP 620 si am o problema an legatura cu el, placa audio al lui nu ma multumeste pentru ca e digitala nu pot sa-i gasesc egalizatoru lui sau macar ceva sa pot scoate de la el mai mult sa se auda cum trebuie imi puteti da un sfat sau un alt drivar de sunet sa pot sa am egalizator pe el? sau un program sa se incorporeze cu el sa scot ceva sunet de la el.Ms dau funda cine ma ajuta!

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Control panel>sound>speacker sau headphone(ce ii setat on)>click dreapta>proprieties>enhance>equilaizer(marcat)>si mai jos ai setarile lui

| thedarkangel94 explică (pentru KillaNoFilla):

Nu-mi arata nimic asa mie ami arata decat setarile de la cum vreau sa-i pun exemplu desktop audio si altele nimic din ce mi-ai spus tu antelegi? am cautat si asta vad ca n-are dar un program ceva nu sti? merci

| KillaNoFilla a răspuns (pentru thedarkangel94):

Inseamna ca nu e driverul bun, imposibil sa nu apara la sound daca ai placa audio incorporata si driverul instalat.

Un program foarte bun de updatare la drivere(nu iti trebuie activare):http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

| K0sti a răspuns:

Tu visezi cai verzi pe pereti, auzi egalizatoare...
Si KillaNoFilla alt zabaug.

Iti iei placa de sunet daca vrei egalizatoare, care vine cu aplicatie separata si drivere profesionale. Nu pocnitoarea aia de o ai tu acolo. Aia e asa ca sa auzi si tu ceva!

http://i.imgur.com/LZnexC8.jpg