| Cherry_5191 a întrebat:

am un sistem logitech 5.1 e destul de bun dar 2 boxe cele mai indepartate se aud in ele doar negativu gen nu se aud toate la fel si vreau sa le fac sa se auda la fel imi trebuie neaparat placa de sunet 5.1 sau pot face niste setari in winamp sau cu un program ceva.Ma puteti ajuta? Multumesc.

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Buna
Boxele sunt facute sa nu se auda la fel, de-asta si trebuiesc puse intr-o anumita ordine pentru a reda corect sunetul.
Se regleaza din windows, nu din winamp, dand click pe difuzorul rosu din coltul dreapta jos al ecranului.