| claudiu11112 a întrebat:

Am un iPhone 4S cu IOS 5.1. Cum asi putea sa revin la o versiune anterioara de soft cum ar fi 5.0.1 si cum o pot instala pe telefon vreau un raspuns mai detaliat dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| KIDoOr a răspuns:

Nu te chinui. tu sigur vrei asta pentru jailbreak, iar Phone Dev Team scoate la sigur in maxim o luna jailbreak pe ios 5.1

1 răspuns:
| AlexandruChiser a răspuns:

4s iOS 5.0.1 se poate jb-ui untethered. Acum putin timp iH8sn0w a gasit o bresa in systemul Apple care iti permite sa faci acest downgrade la device-urile care au procesor a5: 4s si ipad 2. Se pare ca Phone Dev Team incearca o metoda de jailbreak pentru 4s cu ios 5.1, dar sunt departe de a o lansa. Acum nu avem decat sa asteptam ori ca Phone Dev Team sa scoata jailbreak, ori iH8sn0w sa dezvaluie metoda de downgrade