| Catalin235 a întrebat:

Am un J3 2017 iar de cateva ore imi apare din cateva in cateva secunde pe ecran 'Servicii Google Play s-a oprit'. Ce pot face? Am reinstalat Servicii Google, am sters datele si tot nimic.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Resetare/resoftare/upgrade de soft. O sa iti mai apara rareori.

| Greeneye001 a răspuns:

Si eu am Samsung J3. Opreste si reporneste telefonul. Daca apare din cand in cand eroarea, atunci e bine. Daca face asa, atunci trebuie resetata telefonul.

| danutz_4058 a răspuns:

Cand e stins faci asta! Apesi butonul Acasa volum + sau - si butonul de aprindere si acolo iti apare reset all sau factory reset ceva de genul dar o sa pierzi tot din el si o sa mearga.