| MasterDisk a întrebat:

am un nokia 6280 si cand apas butonul de la camera ca sa o pornesc ecranul se face negru si telefonul se restarteaza (se deschide din nou) si imi apara unable to push to talk? Cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
| Daniels89 a răspuns:

Incearca sa apesi pe camera (scoti capacul din spate si apesti pe marginea camerei) dupa care intrii in ea...normal asta e problema la Nokia acesta, am si eu unul la fel, eu i-am scos camera de pe placa am indreptat pinii de sub camera si merge brici.ma rog e cam freu sa-l faci daca nu conosti cat de cat