| cristihu a întrebat:

Am un Samsung F480 si cand vreau sa urmaresc ceva pe youtube zice connection failed. Nu pot face ceva sa ma pot uita? [-o< Va rogg ajutati-ma.

1 răspuns:
| RosataMarian a răspuns:

Salut. Modelu tau de telefon are sistem de operare propriu. Ca sa vizualizezi streaming youtube-ul ai nevoie de flash. Aici treaba e complicata ca nu prea gasesti. Eu la un model asemanator am instalat un browser care avea incorporat un flash si asa mai mergea. Nu imi aduc aminte numele dar cum imi amintesc te anunt.