| FuegoJr a întrebat:

Am un Samsung S5230 si i-am bagat codul acela ca sa se auda mai tare. Da, se aude mai tare, dar am cateva intrebari.

Am auzit, ca dupa un timp cand o-sa ascult muzica o-sa bazaie difuzorul, asa este?
Cam dupa cat timp va incepe sa bazaie? (Dacă este real.)
Si cat costa un difuzor nou?

Răspuns Câştigător
| claudiu_1345 a răspuns:

E logic ca atunci cand maresti volumul difuzorul sa inceapa sa vribreze. acum depinde de cata muzica asculti tu... si nu cred ca e prea mult un difuzor noubig grin poate... reusesti sa il iei prin garantie

4 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Nu e f scump da nul mai forta si tu la maxim eu am facut asta pe un LG viewty si nu s-a stricat ca nu il dadeam chiar f tare daca il lasi putin mai incet nu se strica asa repede si un difuzor pe net il iei la 5 lei iar la service cu tot cu manopera e in jur de 20-30 lei dar daca stai bine si te gandesti daca il iei de pe net mai dai 18 lei si la transport si tot cam acelasi lucru e si in plus trebuie sa til pui

funda big grin PLssS

| Digital112 a răspuns:

Am bagat si eu codul de 3 saptamani si se aude la fel...

| V77Narcis a răspuns:

Da asa este.dar nu numai sa bazaie, se poate arde difuzoul/telefonul deoarece codul ala il forteazawinking.am si eu un Samsung de vreo 6 luni nu i-am bagat acel cod si a inceput sa bazaie putin dar daca bagam codu imagineaza-ti ca era pilaf pana acu laughing.Un difuzor de telefon nu este asa scump, cred ca instalarea coasta mai mult decat difuzorulhappy

| Crisu_3508 a răspuns:

Spune-mi si mie codul care l-ai bagat, il caut de mult timp dar nu l-am gasit big grin