| Mirunutsza a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Y si am o problema. Mi se descarca foarte repede bateria. Niste sfaturi? Cel mai bun raspuns primeste funda.
Merci!

4 răspunsuri:
| reysp a răspuns:

Butoneaza si u mai putin, mai putin facebook whatsapp conexiune la net, wifi, bluetooth oprite... si bateria conteaza mult daca a fost formatata de nou

neluL
| neluL a răspuns:

Incearca varianta asta
http://www.programecalculator.ro/......aza-putin/
Succes!

| anonimus55 a răspuns:

Daca ai formatato cum trebuia noua atunci este vorba de wifi, bluetooth toate porcariile alea daca nu ai formatato poti sa-ti iei alta.

| Moldovan_Alin_1974 a răspuns:

Eu am problemea ca nu mi se aude sunetu doar cu castile, in rest nu mi se aude deloc