| EraGGon a întrebat:

am un telefon sony ericsson w910i si nu pot trimite mesaje cine ma ajuta sa rezolv aceasta problema ii voi da fundita

4 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Si eu am patit`o pe un Sony w205. Imi zicea ca nu am memorie cand eu nu avem niciun mesaj in telefon rolling eyes. Si m`am dus la aia de unde l`am cumparat si mi-a resetat setarile si dupa a mers fara probleme si mi-a zis ca daca mai am probleme de genul sa dau resetare setari( nu generala ca stergi tot din telefon). Acum nu stiu daca si tu ai aceeasi problema dar incearca si varinata asta poate merge. happy

| danaddum a răspuns:

Salut, problema ta consta in numarul centrului de mesajerie incorect.Acesta difera de la o retea la alta.Pentru a-ti rezolva problema, trebuie sa iti configurezi setarile mesajelor de pe telefonul tau. Numarul centrului de mesaje pentru Orange
+40744946000, Cosmote +40766000510, Vodafone +40722004000. Sper sa te ajute!

| MinnieHaha a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat: du-l la reparat si vezi ce are!

| EraGGon explică:

Sunt pe Vodafone