| Lamps a întrebat:

Am un televizor Philips 32PFL3017H, si am luat la el si un Media Player Phillips HMP3000.Cand il conectez printr-un cablu HDMI dureaza putin pana se stabilizeaza, adica intra si iese din legatura HDMI.Ce pot sa fac? Tin sa precizez ca am schimbat 2 cabluri HDMI pana acum, insa la cablu AV nu este nicio problema.Multumesc! Dau FUNDITA!

1 răspuns:
| boradan a răspuns:

Foarte sensibile mufele HDMI, recomandat sa nu bagi/scoti cablul decat cand ii stins TV-ul, posibil sa fie dusa mufa daca ii asa ...ai o pb ii prinsa pe placa de baza si nimeni nu cred ca se baga sa o schimbe BAFTA