| Radu_Theodor_1995 a întrebat:

Am vrut sa dau update la driverele de la placa video integrata, prin Intel Driver Update Utility, pentru ca driverul este vechi. Am incercat de mai multe ori sa il instalez si mi-a dat Fail. Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Vadastreanu_Ionut_1998 a răspuns:

Degeaba incerci sa faci uppdate daca placa video este veche... si intotdeauna cel mai bun driver este driverul lui official.

2 răspunsuri:
| Radu_Theodor_1995 explică (pentru Vadastreanu_Ionut_1998):

Trebuie sa il actualizez de la 8.15 la 15.12. Am nevoie neaparat!

| RAY a răspuns:

Radu nu poti descarca ceva nou pe un driver vechi, upgradeazai piesa apoi dai uptate