| TheTimeKiller a întrebat:

Am windows 7 32bit si pe calculator am 2gb rami si procesor Intel pentium 3 gHz. Windowsul l-am instalat acum 2 luni si ceva. A aparut o eroare de vreo 2 zile Microsoft visual c++ Runtime Library cu textul : C:\program files\N... mai jos : R6002 si dupa cu liniuta de la capat : floating point support not loaded. Cum pot rezolva problema? Am hardul destul de mic(e de 80) si am facut doar o partitie in care am instalat si windowsu si programele. Acum 2 zile mergeau toate jocurile din calculator super (dishonored, darksiders 2 si bioshock). Ajuta-ti-ma va rog.

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Instaleaza java si net framework 4.0

| MysteryMen a răspuns:

Uita-te in control panel unde dezistalezi programele si vezi daca ai vreun program numit Microsoft Visual C++ sau ceva de genu si dezinstaleazal. Apoi instaleaza-l din nou dupa intrenet si vezi daca mai face la fel

| Marius1553 a răspuns:

Da chiar merge raspunsul lui MysteryMen