Întrebare recomandată | Bogdan1875 a întrebat:

As dori sa cumpar un incarcator pentru acumulatori AA de la aparat, dar nu stiu care este mai bun. Astept pareri

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Incarcatoarele AA sunt pentru bateriile reincarcabile(1, 2v) in formatul r6. Nu da banii pe ceva foarte scump pentru ca toate fac acelasi lucru dar nu lua nici o chinezarie ieftina pentru ca s-ar putea sa nu te tina prea mult. Uite aici ceva acceptabil http://www.germanelectronics.ro/conrad.php?name=Products&pid=200020

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Toate sunt bune. Trebuie sa te uiti ce fel de acumulatori ai. Ce curent au.
Si functie de modelul lor iti alegi incarcatorul.

| Trololoolololool a răspuns:

Eu am un enrgizer... l-am primit odata cu un aparat foto