| ChristianXLX a întrebat:

as dori sa ma ajutati, pana acum cateva zile wireless-ul de la laptop mergea bine, acum nu mai vrea sa se conecteze zice ca a esuat, ce s-a intamplat? langa router incerc sa il conectez.

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eroare de soft a router-ului.Asta se întâmplă mai ales la alea făcute pe vapor.Scoate router-ul din priză și pune-l înapoi. Dacă tot nu ai wifi, verifică cu un pc sau laptop setările wifi din meniul acestuia.Succes

| ChristianXLX explică (pentru DeyCj):

Pai am calculator conectat si tot nu merge am incercat sa schimb nume parola la wireless nu merge deloc. alte idei.

| DeyCj a răspuns (pentru ChristianXLX):

Se vede ca nu ai citit ce ți-am scris.Deconectează și reconectează router-ul așa cum ți-am explicat mai sus.

| Desteapta21 a răspuns:

Contacteaza-ti opertatorul de la internet

| ChristianXLX explică (pentru DeyCj):

Pana la urma am reusit, am dat un reset la setarile din fabrica, si am bagat acolo ca si cu l-as instala din nou dar acum mai pica netu cateodata poate fi de la router sau de la ei?

| DeyCj a răspuns (pentru ChristianXLX):

Ok

| DeyCj a răspuns (pentru ChristianXLX):

E de la router

| ChristianXLX explică (pentru DeyCj):

Si acum cum rezolv asta?

| DeyCj a răspuns (pentru ChristianXLX):

Cu altu nou..., da unu cum trebuie nu ca(și) lumea cum îi ăsta ce-l ai

| ChristianXLX explică (pentru DeyCj):

Dar pana ieri nu avea nicio problema.