| AlexI9500 a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema, stau impreuna cu unchiul meu, iar el are router wireless la care pana acum cateva zile mergea sa ma conectez de pe laptop, astazi am incercat, m-am conectat, insa imi apare ceva gen "limitat" si nu ma lasa sa accesez pagini web, care este problema big grin?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca dupa un restart la laptop apare tot asa, problema e de la router(nu are conexiune la internet).

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Flush dns' sau schimba ipul. E un conlict in retea.

| raduradu2014 a răspuns:

Problema este la laptop

| Ceryo a răspuns:

Vezi si tu poate e prea slab semnalul sau poate ti-a facut vreo farsa poate s-a saturat omul sa tot folosesti lucrurile luihappy