| Liwyu a întrebat:

As dori sa stiu la ce jocuri sa ma astept sa mearga pe un HP compaq cq58-d03sq.

Răspuns Câştigător
| MariuSSer a răspuns:

Este un laptop pentru office si internet, mai putin pentru jocuri. Are un procesor slab si nu dispune de o placa video dedicata pentru cerintele actuale ale jocurilor.
Poti juca insa versiuni mai vechi de NFS, Quake 2, SimCity, etc, jocuri online in flash.
Distractie maxima.

1 răspuns:
| buzucan a răspuns:

De ce nu incerci sa iti iei un calculator? ceva de genul? http://configpc.info/configuratie-pc-2000-lei.html