| zahiu99 a întrebat:

As pute pune o placuta de ram Kingston DDR2 de 667MHz de 2GB la o placa de baza ATI RS400/RC400/RC410?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca ram-ul care-l ai acum e tot DDR2 atunci da poti sa-l pui iar daca nu-l recunoaste il schimbi cu cel pe care-l ai si lasi doar asta de 2 gb. De ce exista sansa sa nu-l recunoasca? Pt ca unele calculatoare vechi nu recunosc mai mult de X GB ram.

1 răspuns:
| pcsick a răspuns:

Ce ai scris u nu e placa de baza ci chipset. dar oricum nu duce ddr2.