| ChaosHunt a întrebat:

As vrea ca la aceasta intrebare, daca se poate, sa raspunda mai mult cei care au avut vreodata un Samsung Galaxy s5

M-am gandit sa-mi cumpar unul dar tot aud ca "dupa un timp iti va merge greu", "are un prieten si nu-i merge bine", "Samsung n-are telefoane bune", "ti se blocheaza des"

Mie nu-mi prea vine sa cred toate astea, dar avand in vedere ca vin din partea foarte multor persoane am inceput totusi sa cred..........Deci? Voi, cei care ati avut acest telefon, sau care-l aveti, ati patit ceva de genul?

Fac si o mica paranteza, ce telefon ati recomanda, care sa fie la acelasi nivel de performanta ca galaxy s5, si sa faca poze ft bune.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nici nu trebuie sa crezi! Depinde cum il foloseste fiecare...la cat de aiuriti sunt...
Telefonele nu sunt jucarii, sunt telefoane!