| SMILE1234 a întrebat:

:* Maine ma duc sa imi cumpar un telefon nou. Problema e ca nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S4 sau iPhone 4 sau iPhone 5. Care merge mai bine? Sau daca stiti niste telefoane bune mi le puteti recomanda? Mersi mult :* Funda happy

14 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

S4, nu iti lua iPhone, mai ales iPhone 4.

| stlucian a răspuns:

Pai vezi si tu :

http://www.phonearena.com/....../7597,5257

si

http://www.phonearena.com/....../7597,7378

Deci CLAR Samsung:

Physical size 5.0 inches
Resolution 1080 x 1920
Pixel density 441 ppi
Front-facing camera 2 megapixels
Processor Quad core, 1900 MHz,
System memory 2048 MB RAM

restul pentru iPhone le vezi in link-urile de mai sus;)

| Zaygon a răspuns:

Iphone - telefon pentru oameni mediocrii fara personalitate. Exceptie: daca ii pui cydia si il personalizezi atunci iesi din categoria mediocru, altfel nu esti decat unul din milioanele de oameni care nu pot face nimic de capu lor.

Galaxy S4 - 70% brand, 30% performante, cei mai nenorociti sunt samsungul cu bloatwareul lor cu tot.

Da ma rog, ce stie romanu? Samsung, Iphone si poate un HTC, LG sau Sony.

Recomand Asus Zenfone 2 cu 4 GB ram si procesor quad Intel de 2, 5 Ghz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy s4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S4

| marfa a răspuns:

Asus

| Anca123Anca a răspuns:

Eu spun sa nu iti iei iphone. Uneori am unele defecte+ca va costa mai mult.Si Samsung galaxy s4 este bun. Eu ti-aş recomanda sa iti iei Samsung galaxy ace 4.Eu am si nu nu am avut deloc probleme cu el. Dar in concluzie, nu iti lua Iphone. Costa mult si mai bine ramai cu unul mai ieftin si performant

| Alicemaria23 a răspuns:

Buna! Nu poti compara Samsung cu iPhone! iPhone e mult mai bun! Daca vrei sa nu ti se blocheze niciodata, sa mearga foarte bine, sa ai aplicatii super faine in plus, sa ai o luminozitate misto, eu îți recomand iPhone!

| Zaygon a răspuns (pentru Alicemaria23):

Pe bune?! Nu minti? Uite iti zic eu ca am vazut iphone 4s care are lag la fratele meu. Asa ca sa nu te aud.

| Alicemaria23 a răspuns:

Buna! Nu poti compara Samsung cu iPhone! iPhone e mult mai bun! Daca vrei sa nu ti se blocheze niciodata, sa mearga foarte bine, sa ai aplicatii super faine in plus, sa ai o luminozitate misto, eu îți recomand iPhone! Am avut si Samsung si Lg, iar acum am iPhone 5s. Stii, se zice ca e cel mai bun telefon al momentului in strainatate. Mai scump ca 6. Il recomand cu cea mai mare incredere. Nu iti lua 4 sau 5. Nu are rost! Ia-ti ori 4s ori 5s. Sper ca te-am ajutat!

| Iosif_Suciu_1997 a răspuns:

Iti recomand iphone 5 sau 5 s

| Pppbbb a răspuns:

Iti recomand Iphone 5

| A1b5gft a răspuns:

Ia-ți iPhone5, crede-ma o să fii mulțumită sau dacă iți place mai mult sistemul de operare Android poți sa iți iei Samsung Galaxy S4 (si asta e destul de bun )
Sper ca te-am ajutat :3