| Darkbloom a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon pe abonament.Eu m-am gandit la un galaxy s4, pentru ca am vazut ca specificatiile sunt destul de interesante.Problema este ca, am auzit mai multe persoane care il au ca se blocheaza...si ca nu ar mai fi asa bune.Nu stiu ce sa zic,am si eu un galaxy s de doi ani,si pot spune ca se blocheaza la modul grav. Daca e asa, ce telefoane mai bune mi-ati recomanda?( In afara de iphone...probleme la buget laughing))
Dau funda kiss

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomand un HTC One

| LTAA a răspuns:

Nokia Lumia.

| jumpno a răspuns:

Eu am HTC desire 310 ( pret : 650 fara abonament ) sunt foarte multumit de el. Am jocuri mari ci grafica de genu a lui asphalt 8 si real racin. Si nu merge sacadat deloc
happy sau un HTC one happy daca ai buget ( ideea : HTC e o firma foarte buna care chiar merita )
Si daca iti zice ceva de telef cu windows : nu luaaa!?! Mi s-a stricat in 2 sapt si nu i-am facut nim ( HTC meu nou il am de 3 luni si e ca nou )
asta e sfatul meu

Sper ca ti-am fost de ajutorc ( si daca te-am ajutat mai mult, da o funda ) laughing) sper sa alegi un felefon dupa procesor si din astea nu dupa design

| jumpno a răspuns:

Apropo sc daca am mai avut greseli gramaticale da scriu de pe el

| Bombbonelee a răspuns:

Bună, eu am avut s4 şi nu ţine bateria deloc, nu ţi-aş recomanda. Bateria ţine foarte puţin, se blochează de multe ori, şi după puţin timp merge şi foarte greu. Acum de curând mi-am luat un Samsung Express 2, de la Vodafone, pe abonament de 2 ani şi plăteşti pe luna 45 lei. Nu e mult cred. Merge foarte bine, nu se blochează ai cameră şi pe spate şi pe faţă, e un telefon bun şi ai tot ce vrei pe el. Gândeşte-te bine. Eu ţi-am dat un sfat, tu alegi ce faci.

| Darkbloom explică:

Multumesc de raspuns, am sa iau in considerare...totusi cautand pe net am dat si de Allview X2 Soul, prezentarea era destul de interesanta, plus ca, camera este destul de mare...insa nu stiu cat de buna este firma...