| MelindaVictoria a întrebat:

As vrea sa iau net mobil de la Digi si mi-au zis ca nu mai au stick-urile acelea modem, dar imi pot da cartela si sa imi cumpar eu unul. Am gasit unul pe olx de la Vodafone. Credeti ca merge? Adica poate fi codat modemul?

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Nu o să-ți funcționeze, cel mai bine ar fi să-ți iei un tel care are hotspot și o să ai net. Baftă!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Mergi la digi si intreabai daca poate sa ti-l faca ei pentru reteaua lor stickul

| Rotazi a răspuns:

Din cate stiu, Digi poate aduce un stick in cateva zile. De la alta unitate de a lor. Cat dureaza pana vine produsul cumparat, si cu riscul de a nu fi bun, mai bine astepti la Digi.

| dannyel86 a răspuns:

Cauta acele modemuri usb care sunt decodate, daca nu gasesti in reteaua Digi:
https://www.olx.ro/......9KK4w.html