| marioeu a întrebat:

Salut TPU

As vrea sa mi cumpar tableta serioux s101tab.Pot face documente ca in word? pentru asta as avea nevoie. Daca are cineva sa mi spuna.Multumesc si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Functioneaza cu Android, deci daca instalezi un program de editare (sunt o gramada) cu siguranta vei putea.

Iti recomand aceasta tableta, intrucat nu este nici scumpa, este tot de 10 inch, dar vine cu tastatura si husa inclusa, perfecta pentru ce ai tu nevoie: http://timez.ro/......i-si-pret/

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Ce ti-am recomandat este si in oferta de pret pana la finele lunii. Acum costa 479 de lei.

Răspuns utilizator avertizat