| CristeaAlexandru1982 a întrebat:

As vrea sa stiu daca voi putea pastra windows 10 instalat fara sa platesc chiar si dupa data din care nu se mai poate instala gratuit. (29 iulie 2016)

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Treci pe Linux, mai bine; D

| RAY a răspuns:

Il vei vei putea pastra dar numai vei putea primi update, plus ca licenta va exprira automat

| OnuOnulică a răspuns:

Desigur că îl vei putea păstra.

| T0T a răspuns:

Da, doar că vor apărea anumite chestii care să te anunțe că nu e activat, ca la Windows 8/7...

| gelu1970 a răspuns:

Problema cu platitul a fost lasata "in suspans" de catre cei de la Microsoft. asta o sa aflati dupa data respectiva toti cei ce aveti 10.