| moldoveancacrazy a întrebat:

Aş vrea să vă întreb ceva în legătură cu laptopul meu (Lenovo g400). În această zi, am apăsat pe butonul f10 (un buton prin care putem schimba rezoluţia ecranului, sa fie patrat, sau sa fie dezactivat, adică să nu se vadă nimic pe el, dar să fie pornit si să funcţioneze. ) Eu am apăsat pe el, si am selectat optiunea ecran dezactivat. Am stat in jur de 3 ore sa dezlusesc cum pot aprinde iar ecranul, dar nu reusesc. Ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| jonelx6 a răspuns:

Ai windows 10 dupa cum vad. Si optiunea aia era screen sharing, gen pe 2 ecrane, sau 2 ecrane si alegi sa mearga doar al doilea. Am incercat si eu prostia asta. Ma rog, am apasat iar f10 si am dat cu mouse-ul pana am dat optiunea care trebuie.

| moldoveancacrazy explică (pentru jonelx6):

Nu am windows 10 mai exact. Este un windows 7, versiunea cu 32 bit.
Dar mersi pentru răspuns. O sa incerc.

| Vlad617 a răspuns:

Apasa pe tasta F10 si dai din sageti si numeri. La mine sunt in ordinea si denumirea asta: Computer Only, Duplicate, Extend si Projector Only.

| moldoveancacrazy explică (pentru Vlad617):

Asa este si la mine. Multumesc.