| cristian144 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum as putea sa fac upgrade la Android 4.2.2 pe o tableta ASUS K00F pentru ca nu gaseste NIMIC unde zic toti din setari la about si la system update sau software update acolo nu imi gaseste nimic zice ca e up to date eu as vrea un 6.0 sau 6.0.1, 5 nu prea dar daca gasiti doar 5 e bun, si cel mai mult as vrea 7 dar stiu ca nu puteti sa gasiti. Eu am rootat tableta cu Kingo ROOT si imi arata Have Root si nu pot sa mai dau sa incerce sa rooteze deci am root. Poate gasiti un ROM sau ceva chiar daca nu prea stiu sa il instalez, gasesc eu cum sa instalez nu conteaza oricum, as vrea un ROM deci clar vreau sa fie upgrade nu vreau launcher sau ceva in genu asta.

FUNDA LA PRIMUL CARE IMI DA CEVA BUN!

1 răspuns:
| Anonim77797 a răspuns:

Nu exista nici un rom pentru ea chiar daca este (CINAMOGENMOD) ITI VA INGREUNA UTILIZAREA tabletei iti recomand sa nu faci update Android 4.2.2 este o versiune stabila si in caz ca tableta are memorie si macar 1.5 gb de ram si serviciile google la zi nu iti trebuie Android 6, 0. Funda?