| PureMadnesS a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca acest laptop isi merita banii :D gasisem si un DELL la fel de bun numai ca avea ati de 1gb dar avea 13.3 inch si eu vreau cu min 15.5 inch acesta este laptopul:http://www.cel.ro/......-l/...L-as dori pentru navigare pe internet si pentru jocuri pls dau funda daca aveti alte modele pe aproape va rog aratatimi:Ddar nu vrea laptopuri fara procesor si placa video buna:Dfundoiii' scuzati daca am gresit pe undeva si repetarile :D

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Isi merita banii, daca ai nevoie de un laptop. Adica de banii astia poti sa cumperi un PC mai performant decat acest laptop. Dar daca ai nevoie de mobilitate, Asus-ul pe care l-ai descris face fata cu brio chiar si jocurilor mai noi si mai pretentioase din punct de vedere al resurselor. Succes!