| Alex0ne a întrebat:

as vrea va rog sa imi dati si mie un link de aceasta placa de sunet Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller [A-1] PCI. link sa ma duca direct la download. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cele doua linkuri te-ar putea ajuta. Nu ai ce strica daca le incerci.
Daca nu rezolva problema, vii si ne spui ce placa de baza ai, caci driverele ei te-ar putea ajuta mai mult.
http://h20566.www2.hp.com/......wdDetails/

| Alex0ne explică:

Intel pentium 4 1800 mhz(18 x 100)
compaq evo D310
dar faza ee ca am mai instalat odata driver-ul dar apoi mi-am dat reset la windows si...