| FrateleTedur a întrebat:

Ascultam muzica in casti in timp ce faceam ceva trickuri cu kendama, si am reusit cumva sa stric mufa de casti din telefon. Cand bag castile efectiv nu le recunoaste. Am incercat cu 3 casti, nu merge nicuna. E de la mufa pentru casti din telefon. Poate fii facut ceva sau asa ramane? Pot sa repar mufa la service, sa cumpar una nou, sau imi trebuie un telefon nou?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La un service se poate schimba aceea mufa, la majoritatea modelelor de telefoane.

| denisTiky a răspuns:

Cred ca se poate schimba acea mufa, insa iti recomand sa mergi la service cat mai repede sa nu se strice de tot! Sper ca te-am ajutat. Coroana?

| CdeMetal a răspuns:

Mergi la un service să-ți schimbe mufa.
Greu, nu?