| swordman a întrebat:

Am o pereche de casti de gaming Genius, si au o mufa de casti, microfon si USB pentru vibratii, ele mergeau bine pana acum dar azi cand am vrut sa ascult muzica am mufa de casti si se auzea...nustiu cum sa va spun, intr-un fel ciudat fara tobe, sau fara voce, gâjâit, iar cand am bagat USB-ul se auzea normal, am incercat si la telefon si am bagat castile si se auzea foarte incet chiar daca castile aveau volumul la maxim si telefonul: CE e de facut? fundA*

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Motorasul vibrator al castilor este alimentat prin USB. castile sunt facute sa functioneze in parametrii producatorului doar cu alimentarea USB conectata

| swordman explică (pentru pbsolver):

Da dar pana acum mergeau si fara vibratii

| pbsolver a răspuns (pentru swordman):

In cazul asta, daca ti se pare ca se aud "plat", fara viata, ca printr-un tub, e foarte posibil sa ai probleme cu firul/mufa

| swordman explică (pentru pbsolver):

Multumesc, da castile sunt in garantie, daca ma duc la magazinul de unde le-am luat poate sa le schimbe sau ceva?

| pbsolver a răspuns (pentru swordman):

Daca sunt in garantie, asa ar trebui... sa ti le schimbe sau daca nu mai au produsul respectiv in stoc, sa dai diferenta pentru ceva mai scump

| swordman explică (pentru pbsolver):

Multumesc de sfat