| Gion3334 a întrebat:

Salut TPU,astazi mi-am resetat telefonul,iar acum imi apare acel mesaj de la google cum ca. sa introduc contul si parola.Din pacate mi-am uitat parola,asa ca am resetat-o, iar acum nu ma mai pot conecta... E vreo solutie sa trec de conectarea la contul google? Tin sa mentionez ca am un Huawei Y8II, va rog ajutati-ma big grin

5 răspunsuri:
| beucanicu a răspuns:

Fa-ti alt cont daca nu poti recupera contul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-i ROM-ul.

| Gion3334 explică (pentru beucanicu):

Am incercat, dar nu ma lasa... i-am dat reset din fabrica, dar nimic... pur si simplu nu imi permite sa schimb contul! big grin

| Gion3334 explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc asta, mersi foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gion3334):

Ai grija cum o faci, fa back-up inainte cu TWRP, altfel risti sa-l strici.