| George_Ionut_1997 a întrebat:

Salut y5 si i-am dat o resetare. Dupa ce il deschid imi apare sa setez limba, aleg romana si apoi sa introduc contul google care a fost sincronizat cu telefonul. Introduc contul google, introduc si parola si nu merge. Ma duce inapoi la ecranul in care ma pune sa introduc contul. Mentionez ca, contul este introdus corect, parola la fel. Ba chiar am si incercat sa o schimb si tot nu merge sa ma conectez. Pe computer merge.

2 răspunsuri:
| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

Am patit si eu ceva asemanator. Asteapta cateva ore, da niste restarturi la router(sau daca nu au internet, du-te intr-o zona unde sa prinzi wi-fi). Ar trebuii sa mearga dupa.

| kisman a răspuns:

Intra in recovery dai factoey reset apoi ar trebui sa mearga