| OnlySky98 a întrebat:

Astazi vreau sa va rog sa imi aratazi si mie un program de filmat jocuri/dextop ceva gern frapt dar nu fraps, action.bandicam,obs
P.s. daca stie cineva de ce filmeaza frapsul un videoclip de 20 de min cu 14 GB
si cum pot face sa filmez cu bandicam mai mult de 10 min sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Fraps filmeaza asa pentru ca nu are compresie. Prin urmare, calitatea videoclipului este buna, procesorul nu este prea folosit insa e folosit intens hdd-ul.
Poti sa folosesti programe gen msi afterburner(Au si functie de oc daca vrei), sa filmezi. Alea folosesc compresia(vezi sa le setezi corect, ca altfel calitatea filmarii o sa fie slaba) insa compresia=utilizare cpu.