| PoDavidPo a întrebat:

Salut TPU? Auziti cum fac astia de pe facebook sa puna la o poza semnul ala de Like (Mana aia) Ca vreau si eu la o pagina sa o editez asa da nu stiu cum? Uitati o poza aici :https://www.facebook.com/....../photo.php Si cum pune si fetele alea? Ofer FUNDA care e cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Khronik a răspuns:

Trebuie să îl editezi cu photoshop, intră pe un forum în care este vorba despre photoshop și fă o cerere de imagine cu toate detaliile, eu am învățat intr-un an totul despre Photoshop.

Baftă!