| Radu_5166 a întrebat:

Azi mi-am luat un Iphone4[facatura]laughingsi nu pot sa-mi activez setarile pentru internet! stie cineva? sa-mi explice si mie mai bine. cel mai bun raspuns fundOi!happy

Răspuns Câştigător
| al3xxandra a răspuns:

Si eu mi-am cumparat mai demult un Nokia E71 si era facatura. Tot la fel nu merge internetul. M-am dus cu el la cineva si mi-a spus ca telefoanele de genul asta nu au toate componentele, in plus nu puteam nici sa ajung la melodii. Nu cred ca o sa mearga. Nu iti mai cumpara niciodata facaturi pentru ca n sunt bune deloc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca luati fara sa va interesati mai bine despre telefoane.Doar sa va laudati cu alt telefon.

| Radu_5166 explică:

Eu am dat un Lg k990 pe iphone!happy