| anonim_4396 a întrebat:

Calculator, laptop sau tableta?(alegeti)

12 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Calculator

| TheAllKnowingGuy a răspuns:

Daca e pentru gaming consola happy

Răspuns utilizator avertizat
| ionut25032002 a răspuns:

Tableta

| darrio2007 a răspuns:

Laptop.Pe care il am deja.

| Alexx15 a răspuns:

Laptop

| P1etonu a răspuns:

Calculator deoarece: e mult mai ieftin decât un laptop cu aceleași performante, ii poți schimba piesele, deși nu e așa de portabil eu mă simt mai ok sa stau la el

| Casper003 a răspuns:

Pai depinde, daca iti place sa te joci la detalii maxime, atunci PC-ul deoarece ofera performante mai inalte ca un laptop la acelasi pret. Daca esti mai mobil de ex. student, atunci laptop-ul (preferabil unul de la 20 de mil. in sus, sa ai o performanta cat de cat), si daca esti genul care sta mai mult pe internet (facebook, messenger) si nu prea ai treaba cu jocurile (cu toate ca poti juca cateva joculete si pe tablete), urmaresti mai mult filme, atunci iti recomand tableta.

| bbarbu90 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un laptop bun.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Laptop

| ilovejdm a răspuns:

Calculator sau laptop, cred ca laptop

| Gabi_mo_1992 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci daca vrei sa te joci jocuri in special 5-6 ore pe zi calculator daca il iei pentru 2-3 jocuri usoare si in rest siteuri de socializare -laptop doar ca nu este la fel de portabil ca si tableta si are mult mai multe performante