| IoanaIoa88 a întrebat:

cam cat costa un laptop second hand (poate sa fie si mini laptop )?
astept raspunuri!puppy dog eyes
mersii!
funda!:O3

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

600-800 lei si sunt majoritatea modele foarte vechi, foarte depasite, foarte slabe...in concucluzie nu se merita. Cele noi la 1200-1500 lei sunt foarte bune, du-te pe ele.

Răspuns utilizator avertizat
| MrAngelus a răspuns:

Daca un mini laptop original e 12-13 milioane, unul mai zgariat si fara garantie ar fi 6 milioane.

| Ramona_Arba_1995 a răspuns:

Pai un laptop cat de cat si second-hand e cam vreo 550 euro.happy