| Stefan123x a întrebat:

Care procesor este mai bun Intel® Xeon® E5405 sau Intel core 2 duo e7500?

3 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Parerea mea ar fi ca Intel xeon e cel mai bun asta tinand cont de nucleele procesorului core 2 duo are doua nuclee iar xeon 4, aici sunt de parere ca cu cat ai mai mute nuclee cu atat esti mai avantajat deoarece procesorul poate face mai multe calcule in mod simultan raman la xeon el e mai bun in cazul de fata! chiar daca e mai vechi e bun!

| Stefan123x explică (pentru Laurentiu340):

Avand in vedere ca e un procesor de genwratie foarte veche, ma gandeam la gameing. Deci tot mai bun e xenonul pentru asta?