| Kardolei a întrebat:

Pe acest PC: Workstation Dell Precision T7400 Intel Xeon Quad-core E5405 2GHz, 8GB RAM, 250GB HDD, DVD-ROM, nVIDIA Quadro NVS295
Ar merge GTA 5?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Pe placa aia video in niciun caz. Are numai 256MB pe 64-bit.

| Ov3rh3at a răspuns:

Doamne cum sa-ti mearga Gta V pe un asa sistem? Cred ca abia iti merge League of Legends si tu vrei sa iti mearga Gta V? Componentele alea numai pentru gaming nu sunt tongue Daca ai acest sistem sau vrei sa-l achizitionezi fugi de el cat poti de mult sau schimba-l neaparat straight face Cumpara si tu un sistem cu procesor i5/i7, o placa video minim GTX 750 Ti sau din seria 900 si 8/16GB RAM big grin

| lotusul5 a răspuns:

Nu. Trebe upgradata placa video in rest calculatorul este bun. Iti recomand (daca esti in echipa verde) sa iti iei ceva de la gt740 in sus: gtx750/ 750 ti ar fi perfecte.